Akční nabídka Kia

Nová Kia Rio

7 let záruky Kia na všechny modely

7 let záruka

Kia Motors prožívá z hlediska prodejů mimořádně úspěšné období. S příchodem nového roku se rozhodla opět dokázat, že je značkou, která umí vždy pozitivně překvapit. V duchu svého firemního sloganu „The Power to Surprise“přichází s bezkonkurenční a jedinečnou výhodou – 7 let záruky Kia nyní nově na všechny modely prodané v Evropě!

Kia uvedla na trh 7 let záruky poprvé v roce 2006 u prvního v Evropě vyráběného modelu cee´d. Nyní, aby navázala na tento obrovský úspěch a potvrdila tak vysokou kvalitu svých vozů, nabízí Kia záruku 7 let / 150 000 km na všechny své modely prodávané v Evropě – od populárního malého Picanta až po velké SUV Sorento.

7 let záruky Kia se vztahuje na všechny vozy Kia předané koncovému zákazníkovi po 1. lednu 2010.

7 let záruky Kia v nové podobě je komplexní záruka výrobce, která pokrývá celý automobil po dobu sedmi let od předního nárazníku po zadní, přičemž první tři roky nejsou limitovány počtem ujetých kilometrů.

Díky 7 letům záruky Kia se tak pro většinu běžných motoristů omezí náklady na provoz vozidla pouze na výdaje za palivo, běžnou údržbu a pojištění. Významnou výhodou pro zákazníka je vedle bezstarostné jízdy prvního vlastníka také možnost převodu záruky při prodeji vozu na další potenciální majitele.